Gladiator Croatia - Naslovnica - VIDEO - Dominacija Gladijator kluba u Splitu
VIDEO - Dominacija Gladijator kluba u SplituPost Comment
Vijesti - Gladijator klub

Završen je treći po redu Split Sixt Open iz serije Combat Grappline League.Natjecanje je održanom u dvorani Terminator u Splitu uz organizaciju JJK Uragan, u kojem su nastupali klubovi iz Hrvatske i BiH sa preko 60-ak natjecatelja u svim starosnim kategorijama.Gladijator klub je ostvario zavidan uspijeh osvojivši 9 zlatnih, 2 srebrne i 1 brončanu medalju, te titulu najboljeg kluba na natjecanju.Pobjede smo odnijeli u kategorijama: mladi kadeti -60kg, kadeti -93kg, juniori -66kg, -71kg, -77kg, -84kg, seniori -71kg, -84kg, -93kg.


Rezultati natjecanja
Dječaci 9 godina, -35kg
1. Fabijan Zelenika (Slava MMA Team) 2. Borna Znaor (JJK Uragan) 3. Mili Behmen (Slava MMA Team) 3. Josip Delić (JJK Uragan)
Dječaci 10 godina, 40kg
1. Deni Prekpalaj (Slava MMA Team) 2. Josip Delić (JJK Uragan)
Dječaci, 48kg
1. Petar Bevanda (Slava MMA Team) 2. Patrik Prce (Slava MMA Team) 3. Borna Znaor (JJK Uragan) 3. Mili Behmen (Slava MMA Team) 3. Josip Delić (JJK Uragan)
Dječaci
1. Bojan Prce (Slava MMA Team) 2. Josip Delić (JJK Uragan)
Mladi kadeti, -60kg
1. Bruno Bautović (Gladiator Dubrovnik) 2. Ivan Botić (JJK Uragan) 3. Boško Vuko (BDA) 3. Mijo Babić (RGA)
Kadeti, -66kg
1. Ivan Botić (JJK Uragan) 2. Boško Vuko (BDA) 3. Filip Marinov (BDA)
Kadeti, -71kg
1. Atino Franić (JJK Uragan) 2. Luka Milanović (BDA) 3. Boško Vuko (BDA) 3. Ante Mladen Tolušić (JJK Uragan)
Kadeti, -77kg
1. Josip Kerum (BDA) 2. Bože Alajbeg (JJK Uragan)
Kadeti, -93kg
1. Stjepan Glavinić (Gladiator Dubrovnik) 2. Benedikt Vuletić (HK Split) 3. M. Bačić (JJK Uragan TROGIR)
Juniori, -60kg
1. Ivan Botić (JJK Uragan) 2. Boško Vuko (BDA)
Juniori, -66kg
1. Luka Milidragović (Gladiator Dubrovnik) 2. Petar Crmarić (JJK Uragan) 3. Filip Marinov (BDA)
Juniori, -71kg
1. Gordan Lovrić (Gladiator Dubrovnik) 2. Josip Kerum (BDA ST) 3. Luka Milanović (BDA) 3. Atino Franić (JJK Uragan)
Juniori, -77kg
1. Duje Penić (Gladiator Dubrovnik) 2. Atino Franić (JJK Uragan)
Juniori, -84kg
1. Duje Penić (Gladiator Dubrovnik) 2. Luka Veličević (Gladiator Dubrovnik) 3. Martko Jurko (HK Split) 3. Josip Kerum (BDA)
Seniori, -71kg
1. Gordan Lovrić (Gladiator Dubrovnik) 2. Petar Crmarić (JJK Uragan) 3. D. Popović (BDA Split)
Seniori, -77kg
1. Domagoj Soldo (Slava MMA Team) 2. Karlo Caput (Gladiator Dubrovnik) 3. Jasmin Šljivo (Gladiator Dubrovnik) 3. Emil Palajić (BDA)
Seniori poč, 90kg
1. M. Jurko (HK Split) 2. Goran Lovrić (JJK Uragan)
Seniori, -84kg
1. Duje Penić (Gladiator Dubrovnik) 2. Hrvoje Vuletić (RGA ST) 3. Marko Jurko (HK Split) 3. B. Vuletić (HK ST)
Seniori, -93kg
1. Domagoj Obradović (Gladiator Dubrovnik) 2. Hrvoje Vukelić (RGA ST) 3. Marko Jurko (HK Split) 3. A. Petric (BDA ST)
Seniori, +93kg
1. Antonio Ljusanin (BDA) 2. Veljko Pajičić (JJK Uragan) 3. Tomislav Nikolić (RGA) 3. A. Petric (HK ST)
Divizija grappling GI seniori, -66kg
1. Petar Crmarić (JJK Uragan) 2. Boško Vuko (BDA)
Divizija grappling GI seniori, -77kg
1. Domagoj Soldo (Slava MMA Team) 2. Ante Donkić (BDA)
Snimke borbi
Dostupne na našem Youtube kanalu.



Komentari onemogućeni.
Antun Račić vs Kamil Selwa
KSW 43 - 14.04.2018.
POBJEDA
Kristijan Perak vs Vitaliy Slipenko
M-1 Challenge 85 - 10.11.2017.
PORAZ
Antun Račić vs Paweł Politylo
KSW 40 - 22.10.2017.
POBJEDA
Antun Račić vs Tobias Huber
Superior FC 18 - 16.09.2017.
POBJEDA