Gladiator Croatia - Naslovnica - VIDEO - Prvaci države u amaterskom MMA
VIDEO - Prvaci države u amaterskom MMAPost Comment
Vijesti - Gladijator klub

Završeno je i 9. po redu državno prvenstvo u amaterskom MMA, održano u Splitu u dvorani Visoka.Očekivanja su bila jasna budući da znamo sa kakvom kvalitetom boraca raspolažemo, ali to je trebalo pokazati i u ringu.Konkurencija je bila iznimno jaka što govori sami podatak o 97 prijavljenih boraca iz 17 hrvatskih MMA klubova.Gladiator Dubrovnik je imao 13 svojih predstavnika, te se od ukupno 14 finala nalazio u čak njih 9.Aktualni prvaci Hrvatske postali su Domagoj Obradović, Gordan Lovrić, Luka Vuličević, Luka Milidragović, Mario Dabo, Srđan Marović i Sebastian Arias, dok su viceprvaci Stjepan Glavinić i Tin Cvjetković.Bruno Bautović osvojio je treće mjesto dok se Duje Penić, Jasmin Šljivo i Orsat Stražičić nisu uspjeli plasirat u polufinale.Ovim rezultatom Gladiator je dobio nagradu najboljeg kluba daleko ispred svih ostalih, te će predstavljati Republiku Hrvatsku na međunarodnim natjecanjima u organizaciji WMMAA za 2016 godinu.Posebne zahvale idu trenerima Maru Peraku, Branku Cikatiću, te Karlu Caputu na odličnoj pripremi i vođenju naših boraca.

Rezultati natjecanja - borci
Kadeti, -60kg
1. Sebastian Arias (Gladiator Dubrovnik) 2. Josip Bukarica (Vitez Biograd)
Kadeti, -65kg
1. Frane Artić (Pit Bull Split) 2. Kristija Husar (DSR Omega Zagreb) 3. Bruno Bautović (Gladiator Dubrovnik) 3.
Jure Striguljica (Vitez Biograd)
Kadeti, -70kg
1. Luka Milidragović (Gladiator Dubrovnik) 2. Nebojša Vinčić (Valens Vinkovci)
Juniori, -65kg
1. Petar Crmarić (Uragan Split) 2. Arijan Vrban (Mursa Osijek) 3. Domagoj Stojanović (Valens Vinkovci) 3. Antonio Alavanja (Valens Vinkovci)
Juniori, -70kg
1. Gordan Lovrić (Gladiator Dubrovnik) 2. Petar Režić (Pit Bull Split) 3. Marko Đirlić (Underground Black Gym Trogir) 3. Dino Smailibegović (Fight Lab Metković)
Juniori, -75kg
1. Mario Dabo (Gladiator Dubrovnik) 2. Domagoj Soldo (Pit Bull Split) 3. Matej Šendo (Predator Ploče) 3. Karlo Pavoković (Underground Black Gym Trogir)
Juniori, -80kg
1. Luka Vuličević (Gladiator Dubrovnik) 2. Ivan Ćulum (Predator Ploče)
Juniori, -85kg
1. Mario Strize (Underground Black Gym Trogir) 2. Stjepan Glavinić (Gladiator Dubrovnik) 3. Tonči Rosandić (Pit Bull Split) 3. Nikola Šimić (Underground Black Gym Trogir)
Juniori, +93kg
1. Igor Branković (Sambo Belišće) 2. Marijan Pratljačić (Sambo Belišće)
Seniori, -70kg
1. Antonio Škaro (Underground Black Gym Trogir) 2. Ante Matusina (Underground Black Gym Trogir)
Seniori, -77kg
1. Ante Alilović (Pit Bull Split) 2. Ivan Perković (RGA Split) 3. Luka Sumić (Mursa Osijek) 3. Zvone Vrkić (Uragan Split)
Seniori, -84kg
1. Domagoj Obradović (Gladiator Dubrovnik) 2. Vjekoslav Jajčinović (Milon Petrinja) 3. Dejan Gunjavić (Crows Zagreb) 3. Mario Gažić (Sambo Belišće)
Seniori, -93kg
1. Matija Radielović (Crows Zagreb) 2. Tin Cvjetković (Gladiator Dubrovnik) 3. Ivan Basić (Ostojić&Joker Split) 3. Dobri Kurtić (Ostojić&Joker Split)
Seniori, +93kg
1. Srđan Marović (Gladiator Dubrovnik) 2. Goran Gašpar (Vitez Biograd)
Nagrada za najboljeg borca
Kadet - Frane Artić (Pit Bull Split), Junior - Petar Crmarić (Uragan Split), Senior - Ante Alilović (Pit Bull Split)
Rezultati natjecanja - klubovi
1. Gladiator Dubrovnik (7 zlata, 2 srebra, 1 bronca) 2. Pit Bull Split (2 zlata, 2 srebra, 1 bronca) 3. Underground Black Gym Trogir (2 zlata, 1 srebro, 3 bronce) 4. Sambo Belišće (1 zlato, 1 srebro, 1 bronca) 5. Vitez Biograd (2 srebra, 1 bronca) 6. Uragan Split (1 zlato, 1 bronca) 6. Crows Zagreb (1 zlato, 1 bronca) 7. Valens Vinkovci (1 srebro, 1 bronca) 7. Mursa Osijek (1 srebro, 1 bronca) 7. Predator Ploče (1 srebro, 1 bronca) 8. Milon Petrinja (1 srebro) 8. RGA Split (1 srebro) 8. DSR Omega Zagreb (1 srebro) 9. Ostojić&Joker Split (2 bronce) 10. Fight Lab Metković (1 bronca)
Nagrada za najbolji klub
Gladiator Dubrovnik (7 zlata, 2 srebra, 1 bronca)
Snimke borbi
Dostupne na našem Youtube kanalu.


Komentari onemogućeni.
Kristijan Perak vs Vitaliy Slipenko
M-1 Challenge 85 - 10.11.2017.
PORAZ
Antun Račić vs Paweł Politylo
KSW 40 - 22.10.2017.
POBJEDA
Antun Račić vs Tobias Huber
Superior FC 18 - 16.09.2017.
POBJEDA
Maro Perak vs Nikita Krylov
United Donbass - 26.08.2017.
PORAZ